Розділ
Огляд матчу Волинь - Прикарпаття
22.05.2002
20 травня - 31 тур вищої ліги. Стадіон "Авангард". СК "Волинь" приймає вдома "Прикарпаття" (Івано-Франківськ).

Історія зустрічей почалася ще з кінця 80-х. Так, 1989р. - домашня поразка від "Прикарпаття". Але саме цей суперник є символічним, бо 7 березня 1992 року на стадіоні "Електрон" відбувся перший поєдинок національного чемпіонату України. Його можна вважати справді першим, бо гра почалася раніше за їнші матчі, о 1500. Результат гри - нічія.
          Сезон 1995-96 р.р.: "Прикарпаття" - СК"Волинь" 3 : 0
          СК"Волинь" - "Прикарпаття" 2 : 0
          Сезон 2000-01 р.р.:"Прикарпаття" - СК"Волинь" 1 : 0
          СК"Волинь" - "Прикарпаття" 2 : 0 (дубль Дгебуадзе)
          Сезон 2001-02 р.р.:"Прикарпаття" - СК"Волинь" 1 : 0
          Як бачимо, суперник не з легких, адже кожна гра проходить з неабияким напруженням.
          Отже, 20 травня - стадіон "Авангард".
          З перших секунд матчу волиняни почали атакувати, і вже на третій хвилині заробили штрафний удар, метрів за 20-25 від від воріт. Але не змогли скористатися з цієї нагоди. На 10 хв. В аналогічній ситуації м'яч пролетів біля воріт.
          Прикарпатці теж не пасли задніх, а ряді епізодів перегравали волинян. На 12 хв вони вдало розіграли м'яч і заробили кутовий. Після навісу Нікітенко впевнено забирає м'яч до рук. 15хв. Атака "Прикарпаття", арбітр фіксує порушення правил поблизу штрафного лучан, проте Нікітенко знову був на висоті. 20хв. "Прикарпаття" знову отримує право на штрафний удар. Після удару франківця футбольний бог був знову на нашому боці. На трибунах починається певне хвилювання, і фанське "треба гола" починає звучати все настирніше і наполегливіше.
          На 24 хв. збивають гравця "Волині" біля штрафного майданчика гостей. Але удар приходиться на голкіпера "Прикарпаття".
          На 26 хв. за грубе порушення правил отримує шістка франківців Павло Філіпенко.
          27 хв. розіграш м'яча поблизу шрафного майданчика, удар у дальній від воротаря кут і Г-О-О-Л! Олександр Столярчук відкриває рахунок у матчі, отож, 1:0.
          На 31 хв. попередження отримав Ярослав Комзюк (№2, СК"Волинь").
          35 хв. "Волинь" вкотре провалюється в обороні, і "Прикарпаття" вдало скористалось з помилки лучан, при спробі організувати "штучний офф-сайт" - 1:1.
          Дійсно, захист волинян дозволяв грати прикарпатцям доволі гостро, і лише майстерність Нікітенка не дозволила гостям забити більше, як один м'яч.
          У доданий арбітром час волиняни заробляють пенальті. Володимир Гащин холоднокровно відправив м'яч у ліву дев'ятку. Справді, перший повинен закінчуватися з рахунком 2:1, скільки б часу не додав арбітр.
          Другий тайм почався з гострих атак луцької команди, проте гравці намагалися просто "завести" м'яч у ворота, часто не вистачало заключного удару.
          У другому таймі гірчичники перед собою побачили Кондаков ("Волинь") та Ским ("Прикарпаття").
          Підсумок матчу - 2:1 на користь господарів.
          Варто відзначити також неабиякі здібності Віталія Кварцяного ще й у карате, при апелюванні до бокового судді, а також чемпіонське коло пошани "Волині" після матчу і дяка вболівальникам за палку підтримку. До кінця чемпіонату залишається три тури. Наступна домашня зустріч з "ЦСКА-2" 4 червня.